Jdi na obsah Jdi na menu
 


                      

Je tady jedinečná šance pro všechny co by se chtěli naučit skákat na motorce. Jedná se o to že se zahájí GeneralX camp a ten bude trvat 4-6 měsícu. V té době zájemci budou přiřazeny  do treningového plánu. Treningové dny budou rozvrhnuty do našeho časového programu, ale vždy minimalně 3x týdně, tak aby to vyhovovalo i vám. Cca 4 hodiny v jednom dni. Za jeden měsíc to vychází na 12 - 15 treningů. Ti kteří ještě nikdy nejeli na motorce budou nejdříve trenováni motocross ve spolupráci z Radkem Tomanem www.skolamotokrosu.cz. Také nabízíme možnost po dobu campu zapůjčit motorku i výstroj. Dále pak camp bude fungovat tak, že každý si bude moci v rámci svých možností zakoupit pernamentku na které bude mít určitý počet dní pro trenování. Tato permice bude fungovat po celý camp. GX camp má 2 lokace pro čechy a moravu. V čechách to je Mníšek pod brdy (Liemann - Podmol) a pro moravu Hluk u Uherského Hradiště (Fusek - Lysáček). V campu je možnost i trénovat backflip do foampitu. Pro zájemce na PITBIKE je možnost za stejných podmínek trénovat s Tomášem Bártou!

Pernamentka:
5 treningových dní - 5 000 kč
10 treningových dní - 9 000 kč
1 měsíc - 13 000 kč
2 měsíce - 24 000 kč
3 měsíce - 30 000 kč
4 měsíce - 35 000 kč
(tyto ceny nezahrnují zapůjčení motorky a výstroje)

Všechno konání budoucích riderů bude na vlastní nebezpečí!! Ale když se budete držet pokynů trenéra, tak se vyhnete nebezpečným pádům. Rider musí mýt kvalitní výstroj a motorku v pořádku. O to se také dokážeme postarat ve spolupráci z PRI motorbike www.primotorbike.com Na každém treningu nebude chybět lékařská pomoc.

Tak a teď asi to nejzajímavější!!!!!!!!!!
2 nejlepší Rideři budou nominováni na Best  GeneralX Rokie budou s náma v GX teamu. Dostanou 40% slevu na motorku a roční angažmá v Italii pro rok 2010 s platem 800 euro za contest. Určení dvou nejlepších bude formou contestu na závěr GX campu.
Nechal jsem tady také přihlášku, kterou mi v případě zájmu mi odešlete.

                                         klikněte na obrazek jezdce!!!!